דרושים חרדים

ברוכים הבאים!
לצורך כניסה למערכת יש למלא את הפרטים הבאים:
* שם משתמש
* סיסמא
שכחתי את הסיסמא
עוד לא נרשמתי

דרושות מורות חרדיות ב- "קריירה"

"קריירה" הוא מרכז התעסוקה המוביל והגדול ביותר בישראל שפועל למען המגזר הדתי והחרדי. במרכז שלנו ניתן למצוא מגוון רחב של משרות מבוקשות ועדכניות, לרבות משרות הוראה. במקומות רבים בארץ דרושות מורות חרדיות. בנוסף, כל אישה הפונה אלינו יכולה ליהנות מליווי אישי ורצוף החל באיתור המשרה המתאימה ועד לקבלת העבודה, ומעוד מגוון שירותים וכלים חשובים.

לא פשוט למצוא עבודה כמורה חרדית

כידוע, כל אישה חרדית שמסיימת סמינר מקבלת תעודת מקצוע וכן תעודת הוראה שמאפשרת לה להשתלב במוסדות חינוך. אין ספק שתפקידי ההוראה גם נוחים מאוד לאמהות עקב התעסוקה הקבועה והבטוחה, לצד היכולת לחזור הביתה בשעות שבהן הילדים שבים ממסגרותיהם ולצאת לחופש בימים מקבילים לימי החופשה של הילדים. כפועל יוצא מכך, קיים היצע גדול במיוחד של מורות במגזר החרדי, העולה לעיתים קרובות על הביקוש, בעוד שמוסדות חילונים או מעורבים אינם מתאימים תמיד לאורחותיהן של נשים חרדיות. מכאן שגם לאישה בעלת השכלה נדרשת ותעודת הוראה הולמת אין זה פשוט לאתר עבודה שתתאים לצרכיה המשפחתיים והייחודיים.

אז איך מוצאים עבודה בתור מורה?

בראש ובראשונה אנו ממליצים לכן לעיין במאגר המשרות העצום של "קריירה", המתעדכן מדי יום במודעות חדשות שכוללות גם דרישה למורות חרדיות. מדובר במשרות שאותרו למענכן על ידי הצוות המקצועי שלנו כך שיתאימו במדויק לצרכי המגזר. שנית, אנו ממליצים בחום לפנות אל נציגינו על מנת לקבל ליווי לכל אורך התהליך, מאחר שתקופת חיפוש העבודה עשויה להיות מאתגרת מבחינה כלכלית ונפשית. קבלת ייעוץ וסיוע עשויה בהחלט לקצר את תקופת ההמתנה ולתמוך בקשיים. בנוסף, בעזרתנו תוכלו להימנע מטעויות הקשורות לכתיבת קורות החיים ולהתנהלות בראיון העבודה, ובכך להגביר את סיכויי הקבלה עצמה ואת תנאי ההשתכרות המבוקשים. על כל פנים, אנו ממליצים להתייחס אל תקופת חיפוש העבודה כפרויקט בפני עצמו, הדורש השקעת זמן מוגדר מדי יום, תוך שמירה על מצב רוח חיובי ואופטימי. התוצאות לא יאחרו לבוא!

המעוניינות בפרטים נוספים על מציאת עבודה כמורה חרדית, או בליווי מקצועי בתהליך, מוזמנות לפנות כבר עכשיו לנציגי "קריירה" בטלפון 072-2222262.
business icon
צור איתנו קשר