דרושים חרדים

ברוכים הבאים!
לצורך כניסה למערכת יש למלא את הפרטים הבאים:
* שם משתמש
* סיסמא
שכחתי את הסיסמא
עוד לא נרשמתי

חיפוש עבודה בבני ברק: התמודדות עם סוגיית השכר

כל מי שחיפש עבודה לחרדים בבני ברק מכיר את התחרות הגבוהה על מקומות פנויים מחד, ואת המשכורות הנמוכות בהשוואה לערים סמוכות מאידך. לכן, אם אתם מחפשים עבודות בבני ברק שיתאימו לצרכיכם המיוחדים אך גם יהיו איכותיות ומתגמלות, כדאי שתכירו אותנו ב- "קריירה".

חיפוש עבודה בבני ברק עשוי להתחיל במספר ערוצים, למשל בשמועות העוברות מפה לאוזן ובמודעות שמתפרסמות במקומונים וברחובות. אחת הבעיות המוכרות והכואבות של משרות בעיר היא שיש ביקוש גדול בטווח מקצועות מצומצם. נשים רבות למדו הוראה, הנהלת חשבונות, גרפיקה, מחשבים וכדומה. גברים התמקדו במנהל עסקים, עריכת דין, נהגים, הוראה ומקצועות קודש. הביקוש הגבוה למשרות על ידי גברים ונשים שמבקשים לפרנס את משפחתם בכבוד, אך בתוך כך להישאר קרובים לבית ולקהילה וההכרח לשעות מסוימות גורם לקושי במציאת עבודה.
לאור היכרות מעמיקה עם הסוגיה אנו ב- "קריירה" מפעילים צוות גדול שמאתר מדי יום משרות חדשות ועדכניות בבני ברק, המאפשרות ליהנות מתנאים הוגנים, נאים ונוחים. מדובר במשרות נחשקות במגוון בתי עסק וענפים שבהן ניתן לצפות מיידית ובלחיצת כפתור דרך האתר, ובאותה הדרך גם לפנות למעסיקים ולשלוח קורות חיים.

ליווי והכנה לריאיון העבודה

לצד מודעות דרושים בבני ברק תוכלו לקבל דרך "קריירה" ליווי וייעוץ מקצועי במגוון תחומים, לרבות הכנה לראיונות עבודה, כתיבה נכונה של קורות חיים, ואבחון גרפולוגי תעסוקתי. כך לדוגמא, במהלך הכנה לריאיון עבודה בבני ברק יושם דגש מיוחד על עניין המקצועיות, הכישורים והניסיון שאתם מביאים אתכם. ראוי לזכור כי לקראת תום הריאיון, כאשר ברור שאתם מועמדים רציניים, יש להתחיל להתמקח על פרטי השכר והתנאים הנלווים. לפני כן אין להתמקח אלא רק לציין את המשכורת המבוקשת לפי ההחלטה הראשונית.

מעוניינים במידע נוסף ובליווי מקצועי לחיפוש עבודה בבני ברק? פנו אל הצוות המקצועי של "קריירה" בטלפון 072-2222262.
business icon
צור איתנו קשר