דרושים חרדים

ברוכים הבאים!
לצורך כניסה למערכת יש למלא את הפרטים הבאים:
* שם משתמש
* סיסמא
שכחתי את הסיסמא
עוד לא נרשמתי

מציאת עבודה לנשים חרדיות דתיות

איתור עבודה לחרדיות או לדתיות אינה עניין של מה בכך ונשים רבות ממגזרים אלו אכן נתקלות במכשולים בלתי מבוטלים. על מנת לסייע להן הוקם מרכז התעסוקה הגדול של המגזר החרדי והדתי – "קריירה" – המציע מדי שבוע מאות משרות חדשות ומבוקשות במגוון תפקידים.

מדוע קשה לאתר מקום עבודה מתאים?

מצד אחד, יש היצע גדול של עבודות לנשים חרדיות ודתיות כפי שניתן להתרשם מהמשרות באתר שלנו, אך מצד שני ההיצע אינו נרחב מספיק או עונה לביקוש במגזר. בד בבד, נשים המחפשות עבודה לדתיות חייבות להתחשב בחלוקת הזמן שבין התעסוקה לחיי המשפחה וזוהי משימה מורכבת בעיקר למשפחות ברוכות ילדים. לכך מצטרפות סוגיות נוספות כגון דרישות ההשכלה והניסיון עבור תפקידים מסוימים, היקף המשרה, שמירה על הלכות וקיום מצוות בבית העסק, ואף נטייתם של מנהלים לחשוש מהעסקת נשים העתידות ללדת ולהפסיד חודשי עבודה.

אתר קריירה עומד לרשותכן

כאמור, באתר קריירה ממתינות לכן משרות איכותיות המתאימות במיוחד לנשים חרדיות ודתיות מבחינת היחס לצרכי המגזר והתנאים השוררים במקום. את העבודות מאתר עבורכן צוות מקצועי המסתייע בקשרים עם עסקים ומעסיקים בכל רחבי הארץ המציעים מגוון אפשרויות מבחינת היקף המשרה ותנאי השכר. עד כה כבר מצאו אצלנו נשים רבות תעסוקה הולמת לצרכיהן וזאת במשרות אקדמיות, גננות, אדמיניסטרציה, עבודה מהבית, הוראה, גרפיקה, הנהלת חשבונות, עבודה ממשלתית, ועוד. יתרה מכך, לאור היכרותנו עם האתגרים שבמציאת עבודה לנשים חרדיות ודתיות אנו מעמידים לרשותכן אנשי מקצוע מתחום גיוס העובדים ומשאבי האנוש. הצוות ישמח ללוותכן ולסייע בתחומים נדרשים כגון כתיבת קורות חיים, ייעוץ הלכתי ומשפטי, אבחון גרפולוגי תעסוקתי, וכן הכנה לקראת ראיונות עבודה.

חשיבות ההכנה לריאיון עבודה

ריאיון העבודה הוא אחד השערים המרכזיים שבהם צריך לעבור בדרך למשרה המבוקשת. הצוות המקצועי של "קריירה" ישמח לסייע לכן בהכנה לראיון תוך למידת כללי "עשה" ו- "אל תעשה". כך לדוגמא, חשוב לבצע סקירה מקדימה של העסק המסוים ולהכיר לפחות באופן ראשוני את פועלו, מוצריו ושירותיו, וכיצד אתן יכולות להשתלב ולתרום לתחומים אלו. מאידך, חשוב שלא לעשות טעויות כמו התנשאות על מראיינים צעירים, העלאת דרישות גבוהות כבר בהתחלה, הצגת חזות אדישה או בלתי מעוניינת בעבודה, או הצגת חזות בלתי הגיוניות של "העובדת המושלמת".

לפרטים נוספים על עבודה לנשים חרדיות ודתיות ולקבלת ליווי מקצועי, פנו כעת אל נציגינו דרך האתר או בטלפון 072-2222262.
business icon
צור איתנו קשר